Allmänt meddelande

Collapse
No announcement yet.

Flytt av egna trådar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Klockan
  • Show
Clear All
new posts

  • Flytt av egna trådar

    Undrar om det finns någon möjlighet att flytta egna trådar man skapar till redan dokumenterade trådar.

    Anledningen till detta är ju för att slippa att ämnesmoderatorerna ska få lägga ner ett hiskeligt jobb på att administrera.
    Jag som är ganska ny inom denna värld, skapar en hel del trådar på alster som jag inte sett innan och som då kanske redan finns dokumenterade. Detta då jag ofta inte kan hitta trådar där man har en signatur som är på 3 eller färre bokstäver.

    Finns det någon funktion som kan ge en rätt till att endast flytta egna trådar? Eller finns det bara funktionen "allt eller inget" ?
    Pes är mitt google.

  • #2
    Än så länge tror jag inte att den möjligheten finns.
    Men det är till jättestor hjälp om alla hjälper till att flagga.
    Självklart ska det skapas nya trådar, det är bara trevligt att få se nya saker och att de får sina identiteter klarlagda.
    Flytten är gjord på ett litet "klick" så flagga på, absolut inga problem!

    Mvh Simco

    Comment


    • #3
      Tack Simco, skönt att veta att det inte är ett hästjobb iallafall
      Pes är mitt google.

      Comment

      Working...
      X